Понеділок, 24.04.2017, 19:18

Головна Фриланс та інше... - Форум Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » . Позитив! » Види заробітку » Фриланс та інше... (Копірайтерам, рерайтерам присвячується...)
Фриланс та інше...
AdminДата: Середа, 02.03.2011, 12:13 | Повідомлення # 1
Користувач
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Скоро повернуся
Вирішила поділитися своїм досвідом в роботі фрилансером.
Почала цікавитися і займатися з весни 2009 року, зареєструвавшись на Адвего - "кантора", яка містить контент (наповнення - тексти, статті і т.д.) для сайтів. Спочатку порадувало те, що за звичайне спілкування в інтернеті можна отримувати пару центів cool Почала з постінга - створення тем, коментів на різних форумах, далі взялася за тексти (копірайт, рерайт, переклад і т.д.). Всю цю роботу робила в той час, коли синулька спав, а це, як відомо, зовсім небагато часу sad тому шаленого бабла я не заробляла. Хоча, радувало і радує 100-150 грн в місяць, в той час, коли я отримую доходів всього 130 грн в місяць на дитину sad Так що, на кубики, конструктори інколи заробляла.
З часом ми виявили ще декілька сайтів, схожих з Адвего - Фрі-ланс і ВебЛансер. Перший Фриланс - досить серйозний сайт. Ціни, замовники, проекти набагато серйозніші. В основному я беру роботку там, хоча не забуваюся про Адвего. Веблансер - теж досить популярний, але не на стільки. Користуюся їм рідко.

+

AdminДата: Середа, 02.03.2011, 12:26 | Повідомлення # 2
Користувач
Крім мене, подібною роботою займається один мій інтернет-знайомий (маючи основне місце роботи).
Ми з ним останнім часом на біржах фріланса "тремся" рідше, тому-що маємо декілька своїх, так би мовити, постійних замовників (Вебмастерів), які час від часу підкидають роботу. Така співпраця не приносить постійного періодичного доходу, але інколи виручає. Крім того, великий плюс - економія часу на пошук чергового проекта.
Кому буде цікаво, ось тут мій знайомий розказує гірку правду про заробіток в інтернеті, виходячи зі свого досвіду smile
З іще одним моїм знайомим історія більш позитивна. Починаючи так само з копірайта, рерайта, постінга, зараз він повноцінний веб-розробник (верстальщик, СЕО-оптимізатор і багато іншого розумного), який взявся за навчання багатьох мов програмування в досконалості, і зараз заробляє набагато більше за нас разом взятих.

+

AdminДата: Середа, 02.03.2011, 13:26 | Повідомлення # 3
Користувач
Крім написання текстів, цікавимося іншими видами заробітку в неті. Мій близький родич) підсадив мене на щоденне клацання. Сам він вклав біля 100 доларів на іноземні сайтики, які спеціалізуються на прогляданнях реклами. Я, на свій хлопський розум, розумію це так. Я, зареєстрований юзер, один раз в день клікаю на 4 надані сайтом рекламки, за це мені дають 4 центи. В принципі, мене це не обтяжує (займає 2-4 хв на день), тому, клікаю щодня, тим більше, мої кліки йдуть на користь не тільки мені, а й моєму родичеві)
Думаю, за декілька місяців зароблю декілька баксів))) Якщо когось зацікавить - ось ці сайти - OnBux та NeoBux. Обидва приблизно однакового призначення, дають мені надію на 5-10 баксів ) Все ж, копійка до копійки... smile

+

AdminДата: Середа, 02.03.2011, 13:29 | Повідомлення # 4
Користувач
крім копійочного самостійного клікання, можна вкласти туди грошики, за які "купити" собі рефералів (ботів, які будуть щоденно клікати за тебе) і заробляти на порядок більше. Але поки що цим я не цікавлюся.

+

GURUДата: П`ятниця, 25.03.2011, 13:10 | Повідомлення # 5
Новачок
Група: Пользователи
А как на счет обманов? Столько рассказывают об этом

Додано (25.03.2011, 13:10)
---------------------------------------------
Нарыла статью, ИМХО, интересную. Предлагаю обсудить здесь. У Admin опыт есть, а мне просто пока интересно.
Я поучаствую в обсуждении пока вопросами. Может, еще кто-нибудь примкнет.

ЖІНОЧИЙ ПОРТАЛ РІВНЕНЩИНИ

Форум » . Позитив! » Види заробітку » Фриланс та інше... (Копірайтерам, рерайтерам присвячується...)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:

КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz