Понеділок, 24.04.2017, 19:19

Головна Йдемо дивитися на гру ляльок - Форум Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » . Сім'я від А до Я » Активне життя нашого міста » Йдемо дивитися на гру ляльок (Ляльковий театр м.Рівне)
Йдемо дивитися на гру ляльок
МамаТаняДата: П`ятниця, 18.02.2011, 11:41 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Администраторы
Репутація: 2
Статус: Скоро повернуся
Хто з нас провів дитинство в м.Рівне, то добре пам"ятає, як часто ходив в ляльковий театр. Це були походи і з дитсадка, і зі школи в молодших класах.

Мені завжди там подобалось. Театр невеликий але затишний. І весело було дивитися на ляльок, вірилося, що вони самі по собі там показують виставу.

Не всі знають, що театр був заснований ще у 1975 році 16 жовтня. Театр пройшов свою школу від "А" до "Я". Розпочинали з самого просто, вдосконалюючи свою роботу. В часи союзу театр успішно гастролював.

Багато випускників різних інститутів мистецтв здійснювали постановки дипломних робіт на базі театру.

Візитівкою нашого театру є його робота „Різдвяна ніч” за народним ляльковим Вертепом записаним М.Маркевичем (художник-постановник Михайло Ніколаєв), вона брала участь у 10 фестивалях, з кожного з яких повернулася з нагородою: у м.Луцьку, Ужгороді, Львові, Бресті, Катовіце, Суботиці, Москві, Санкт-Петербурзі, Оренбурзі, Іматри.

В кінці 2007 року театр ляльок отримав звання «академічний».

Сьогоднішня репертуарна афіша театру — українська та зарубіжна класика, вистави сучасних авторів, різних за жанрами, стилістичними особливостями, манерою акторського виконання. Вистави театру збагачують сучасне лялькове театральне мистецтво України, стверджують ідеї гуманізму, загальнолюдські духовні цінності, розвивають та примножують кращі традиції національного театрального мистецтва.

Маючи в своєму репертуарі найрізноманітніші вистави з ідейно-тематичним спрямуванням, прийомами та засобами режисерського та акторського інтерпретування задумів, адресацією практично для всіх вікових особливостей дітей, театр являє собою зрілий колектив, здатний виконувати найскладніші завдання естетичного виховання підростаючого покоління .

AdminДата: П`ятниця, 18.02.2011, 14:47 | Повідомлення # 2
Користувач
Репутація: 1
Дійсно, ляльковий театр залишився в дитячих спогадах... Нас туди водили в дитячому садочку, пам'ятаю майже всі деталі smile

+

МамаТаняДата: П`ятниця, 18.02.2011, 14:51 | Повідомлення # 3
Новачок
Репутація: 2
Admin, прийшов час і своїх малят вже вести на "феєрію"))) smile smile smile

AdminДата: П`ятниця, 18.02.2011, 14:52 | Повідомлення # 4
Користувач
Репутація: 1
Рівненський академічний обласний театр ляльок.

Цікава інформація щодо лялькового театру.

Крім основних програм, вистав, щомісяця, в останню суботу місяця, театр вітає усіх іменинників!
Вхід для іменинників вільний, але обов'язковим є пред'явлення свідоцтва про народження дитини.

Розклад роботи каси:
Вт-Чт 13-19 год.
Пт-Нд 10-14 год.

Адреса: М.Рівне, вул.С Петлюри, 15
Тел. Каса 26-87-04
(067) 9215316; (050) 6889643; (093) 6325573

+

Форум » . Сім'я від А до Я » Активне життя нашого міста » Йдемо дивитися на гру ляльок (Ляльковий театр м.Рівне)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:

КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz