Понеділок, 24.04.2017, 19:12

Головна Брати наші менші - Форум Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » . Сім'я від А до Я » Все, що не увійшло в попередні форуми » Брати наші менші (Про наших маленьких улюбленців)
Брати наші менші
МамаТаняДата: П`ятниця, 18.02.2011, 11:20 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Администраторы
Репутація: 2
Статус: Скоро повернуся
Я з дитинства, мабуть, як кожна дитина мріяла мати вдома якусь тваринку.
Мама ніколи не була в захваті і я звичайно її не розуміла. Тепер коли вже я доросла жінка і мама, то розумію, що за улюбленцем необхідний догляд, подекуди більший ніж за дитиною.

Більш в старших класах у мене були і папуги, і хом"ячки, а вже після закінчення школи з"явилось в квартирі цуценя. Ми хотіли ніби, але не були готові як виявилося. Нам принесли і діватися не було куди. Ох і сміюсь я зараз згадуючи той час. Скільки ми роботи мали з цим "немовлям". Назвали собаку Моська. Цуценя по ночам скавчало, просилось на руки, перегризло все взуття і мої підбори на взутті. Це був кошмар. Та й до туалету поки привчили проситися. Але не дивлячись на ці всі перипетії собаку дуже всі люблять і шкодують. Їй вже 11 років. Правда характер у неї нестерпний, на чужих гавкає все життя свідоме))) .

Форум » . Сім'я від А до Я » Все, що не увійшло в попередні форуми » Брати наші менші (Про наших маленьких улюбленців)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:

КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz