Література, пов'язана з вихованням, розвитком дитини - Форум
Неділя, 26.02.2017, 16:44

Головна Література, пов'язана з вихованням, розвитком дитини - Форум Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » . Сім'я від А до Я » Література » Література, пов'язана з вихованням, розвитком дитини
Література, пов'язана з вихованням, розвитком дитини
AdminДата: Вівторок, 15.02.2011, 15:55 | Повідомлення # 1
Користувач
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Скоро повернуся
Зараз батькам пропонується безліч всякої літератури, яка описує методики виховання, розвитку і т.д.
Якою літературою Ви користуєтеся при вихованні дітей?

+

AdminДата: Вівторок, 15.02.2011, 16:00 | Повідомлення # 2
Користувач
Популярними виданнями є книги Є.Комаровського, харківського педіатра з вагомим досвідом роботи. Багато мамочок і татусів (і ми в т.ч.) перечитали майже всі з його книг, також часто користуємося порадами з одноіменного сайту.
Як на мене, його статті доступні, поради легко запамятовуються, + написано з гумором smile

Крім Комаровського, дуже сподобався Б.Спок - ця книга для нас в перший рік життя синульки була завжди під рукою - в книзі Спока є відповіді на будь-які запитання, теж цікаво і доступно описані.

+

AdminДата: Вівторок, 15.02.2011, 16:03 | Повідомлення # 3
Користувач
Будучи вагітною, мені подруга дала прочитати цікаву книгу Уільяма і Марти Сірс "В ожидании малыша", де цікаво описано все про вагітність, пологи, післяпологовий період і т.д. Рекомендую...

+

Форум » . Сім'я від А до Я » Література » Література, пов'язана з вихованням, розвитком дитини
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:

КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz