Вакцинація - Форум
Четвер, 23.03.2017, 20:14

Головна Вакцинація - Форум Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Наш малюк » Здоров'я дитини » Вакцинація (Важлива частина життя малюка)
Вакцинація
МамаТаняДата: Вівторок, 01.02.2011, 18:13 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Администраторы
Репутація: 2
Статус: Скоро повернуся
Про переваги та недоліки планових щеплень існує чимало тем. Нажаль запам"ятовуються негативні випадки і тому багато батьків задаються питанням: а чи варто робити щеплення?

Нашим законодавством передбачена планова обов"язвкова вакцинація дитини, згідно календарного графіку, але і не забороняється написати відмову від щеплень (заява від батьків). Коли дитина оформляється в садочок або школу виникають проблеми, у тих, у кого відсутня картка щеплень.
Досить часто можна почути, що в садочок батьки просто купують довідки, приховуючи тим самим, що щеплень у дитини немає. З одного боку, мабуть, необхідно поважати рішення батьків, щодо робити щеплення чи ні, але з іншого боку така дитина може стати джерелом хвороби, що може серйозно позначитися на дитячому колективі.

Що стосується школи, то тут взагалі "палка з двох кінців", з одного кінці Закон про обов"язкову вакцинацію, а з іншого про право на освіту. Тобто державна установа, а в даному випадку школа не має права відмовити вам у зарахуванні дитини, якщо немає картки щеплення.

Пам"ятаю розмовляла з нашим педіатром, коли нам було місяці 3-4. Я її запитала, чи варто робити, чи не робити щеплення. Мотивуючи своє питання, описаними ускладненнями та наріканнями батьків на можливість того чи іншого результату. На що лікар відповіла, що нажаль такі батьки ніколи не бачили наслідків хвороб від яких проводиться вакцинація. Що це набагато страшніше, ніж просто відмова від планової вакцинації.

Своїй дитині ми зробили всі щеплення, мабуть і не дуже задумуючись, керувалися мабуть тим, що і нас у свій час було вакциновано. Але колись і відповідальність за все була на порядки вища...

Який у вас досвід планових щеплень, давайте обговоримо всі "за" і "проти" даного процесу.

AdminДата: Понеділок, 28.02.2011, 12:17 | Повідомлення # 2
Користувач
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Скоро повернуся
Ми теж робили всі прививки. На кожну з них я налаштовувалася довго, дуже переживала sad
Правда, майже всі прививки робили з відхиленням від графіку: АКДП не в 3 міс, а в 1 рік і 1 міс (заважали алергія, дерматит) КПК не в 1 рік а в 2,4 (то відсутня вакцина, то садок - часті хвороби...). Але, думаю, це не страшно, навпаки, малюк трохи підріс і переніс легше smile

+

Форум » Наш малюк » Здоров'я дитини » Вакцинація (Важлива частина життя малюка)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:

КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz