Понеділок, 24.04.2017, 19:20

Головна Методики раннього розвитку - Форум Реєстрація | Вхід

   Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Наш малюк » Розвиток дитини » Методики раннього розвитку
Методики раннього розвитку
AdminДата: Четвер, 03.02.2011, 12:33 | Повідомлення # 1
Користувач
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Репутація: 1
Статус: Скоро повернуся
Сьогодні багато батьків обговорюють і застосовують різні методики раннього розвитку дитини. Хтось вважає це тратою часу, хтось твердо впевнений в її дії, багато вірять в те, що їх дитина зможе сформувати у себе основи дитячої геніальності.
Ранній дитячий розвиток – це розвиток діточок здебільшого у ранньому дошкільному віці, коли малеча найбільш відкритий для оточуючого світу, досить чутливий, засвоює багато нової інформації.
Психологи доводять, що найінтенсивніше знання та навички накопичуються саме до 4-х річного віку, тому не варто відхилятися від наполегливого «чомучки», допомагати йому розібратися в такому різноманітному і складному світі…
Методики раннього розвитку, так чи інакше, доводять ефективність, інша справа, якій Ви надасте перевагу.


+
 
AdminДата: Субота, 05.02.2011, 16:37 | Повідомлення # 2
Користувач
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Репутація: 1
Статус: Скоро повернуся
Методика Зайцева

Основна мета даної методики – навичтися читати за допомогою кубиків. Розроблена методика для занять з дітками починаючи з 2-х річного віку.
Викладання проводяться в розкутій формі, і особливо, у формі гри. Малюки постійно рухаються, переходять від кубиків до таблиць, потім назад до кубиків, стрибають і т.д. Тобто дитина повинна перебувати в постійному самостійному пошуку.

Методика Домана

Це ціла система навчання, основними принципами якої є:
1. батьки – найкращі вчителі для дитини;
2. навчання проводяться тільки у формі гри, припиняються до того, як дитині починає набридати;
3. не варто перевіряти засвоєні знання;
4. допитливість – поєднання новизни і шводкості отримання знань.
Проте найвідомішим принципом і методом розвитку по Доману є щоденна демонстрація дитині спеціальних карток з зображеннями і словами до них, причому щодня завдання ускладнюються. Результати просто приголомшливі. Варто почати займатися з 2-х років, але не пізніше 6-ти, тому-що після 6 років мозок людини практично сформований і розвивати його стає дедалі складніше.
Крім того, методика розвитку дитини Гелена Домана передбачає відсутність ігор та іграшок, які, мовляв, відволікають дитину від засвоєння основної інформації.

Методика Монтессорі

Одна з найдавніших методик, яка має за мету підштовхнути дитину до самостійного розвитку. Девізом педагогіки Марії Монтоссорі – допоможи мені зробити це самому.
Дитина з моменту свого народження є особистістю, яка наділена великим потенціалом для самостійного розвитку, а завданням батьків є спостереження за розвитком і коригування самонавчання.

Ігри Нікітіна

Завдяки інтелектуальним іграм Нікітіна вдалося об’єднати принцип навчання – від простого до складного, що обовязково містить принцип творчої діяльності.
Крім того, ігри дають живлення для розвитку творчих здібностей дитини, мають різноманітну, не змушуючу форму, виховують в дітей вміння тримати себе в руках, і приймати рішення самостійно.

Методика Тюленєва

Полягає методика Тюленєва у надзвичайній важливості перших місяців життя дитини, коли закладаються основи розвитку малюків. Тим не менше, безліч матеріалів, які розроблені за цією системою, дозволяють навчати діток до 18 років.

Методика Сесіль Лупан

У своїй методиці С. Лупан під час навчання дитини підбирає індивідуальні методи навчання, враховуючи схильності дитини, виникнення інтересу до будь-чого.
Складені прогрмаи з навчання різних предметів і дисциплін для дошкільнят та малят 1-3 років. Усі досягенні результати і способи, якими вони досягнені, Лупан виклала у книзі «Повір у свою дитину», завдяки якій можна підібрати або скласти самому програму для розвитку свого маляти.
Це свого роду практичне керівництво, яке не вирішить усіх питань виховання, і не містить рецептів виховання генія, проте дасть поради батькам, які бажають відкрити довкілля і світ для своєї дитини з раннього дитинства.

Пальчикові ігри

Досить поширена форма розвитку і гри одночасно, яка базується на теорії, яка доказує прямий зв’язок між інтелектом дитини і її дрібної моторики (тонких рухів). Заняття можна починати з півроку, а в подальшому коригувати її в залежності від індивідуальних особливостей.


+
 
Форум » Наш малюк » Розвиток дитини » Методики раннього розвитку
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:


КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz