Грудне вигодовування - Форум
Четвер, 23.03.2017, 20:13

Головна Грудне вигодовування - Форум Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Наш малюк » Дитяче харчування » Грудне вигодовування (Переваги грудного вигодовування)
Грудне вигодовування
МамаТаняДата: Вівторок, 01.02.2011, 17:46 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Администраторы
Репутація: 2
Статус: Скоро повернуся
Ні з чим не порівняти грудне вигодовування у житті малюка, в раціоні його харчування. З маминим молочком малюк отримує повний набір продуктів та вітамінів, що необхідні його здоров"ю та розвитку (звичайно за правильного харчування матері), а також така не менш важлива складова, як тісний емоційний зв"язок матері і дитини.

Мабуть, тепер всі мами знають неоціненну користь грудного вигодовування, на що і лікарі наголошують, що цей період необхідно подовжити чим найбільше. Це сприяє формування гарного імунітету в дитини.

Свого малюка я годувала до 4 місяців, а далі перейшли на змішаний спосіб, тобто додали суміші (замінники грудного молока), через те, що малюк не наїдався. По кількості молока вистачало, але по якості мабуть знизилось, тому довелося догодовувати ситнішим.

Поділіться своїм досвідом грудного вигодовування. Як на ваш погляд, чи вплинуло це на подальший розвиток малюка та його здоров"я. І який Ваш погляд на грудне вигодовування.

AdminДата: Середа, 02.02.2011, 10:25 | Повідомлення # 2
Користувач
Група: Администраторы
Репутація: 1
Ми без ціці не обходилися аж до 1 р 10 міс! apple До року Назарка часто просив, не міг без неї заснути... Після року приблизно все менше і менше його цікавила грудь, тому я стала вкладали його вдень без неї. На ніч, 1 раз він їв до 1,10р.
Щодо інволюції, то хоч я була багато начитана, зробила все з точність до навпаки: відлучати почала влітку, в спеку (не можна), не вдома, а на відпочинку (не радять ні в якому разі), тим більше, на тому нашому відпочинку синулька прихворів (дисбактеріоз від іншого харчування...) ось така я "розумна" виявилася, шкодую про це по цей день cry Треба було дотриматися до хоча б ранньої осені, або почати інволюцію навесні, коли не так жарко, тим більше тільки вдома у звичній обстановці dry

+

dp120886lvpДата: П`ятниця, 10.02.2017, 11:13 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Пользователи
Репутація: 0
название

Форум » Наш малюк » Дитяче харчування » Грудне вигодовування (Переваги грудного вигодовування)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:

КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz