Дитинка дома! - Форум
Неділя, 26.02.2017, 16:42

Головна Дитинка дома! - Форум Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Наш малюк » Все про новонародженного » Дитинка дома! (перші дні, тижні, місяці з малюком)
Дитинка дома!
AdminДата: Середа, 02.02.2011, 09:34 | Повідомлення # 1
Користувач
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Скоро повернуся
Ось ми і дома! Разом... Такого ще не було ніколи. Як же себе вести? Що робити з малюком в першу чергу? Як не упустити важливого?

+

AdminДата: Середа, 02.02.2011, 09:42 | Повідомлення # 2
Користувач
Група: Администраторы
Репутація: 1
Я повернулася додому з малявкою з почуттям якоїсь самотності... В пологовому ми були під наглядом, а тут ми самі... Я не знаю, з чого почати, чи я все правильно роблю... Але довго це не тривало, тому-що ми постійно були зайняті. Я роботою по дому, синулька в основному сном.Надвечір його стан завжди змінювався, він ставав більш капризним, нетерплячим, нас заспокоювали, що не ми одні такі, тонус м'яз підвищується...
А взагалі - гуляли ми щодня (пізня осінь, зима...) на вулиці дитятко спало завжди, причому спало, поки його везти. Тільки зупинишся - оченята відкриваються angel
Купання теж щодня, легенькі масажики, постійно розмовляли, точніше я більше. Татусь наш читав вслух книжки, будь-які, чи дитячі чи дорослі, в основному я заставляла перечитувати корисні відібрані мною статті з журналів)))

+

Янін@Дата: Середа, 14.05.2014, 22:42 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Пользователи
Репутація: 0
Коли ми народилися, то наш візит до дому дещо відклався - ми трішки пролежали в лікарні... Але взагалі ми там зустріли хороших людей з якими зарез спілкуємось)))Нарахунок купання то ми також купаємось майже кожен день..Моя дівчинка дуже любить водичку)) Оскільки мені потрібно готуватись до екзаменів , то я їй читаю предмети - засинає після першого пункту...Спочатку читала казки, але свекруха казала, що вона мене нерозуміє, бо дитині 2 місяці))) А так тато в нас також бере участь у вихованні, але покищо ночує окремо - в іншій кімнаті)))

Форум » Наш малюк » Все про новонародженного » Дитинка дома! (перші дні, тижні, місяці з малюком)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:

КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz