Поради щодо пологів - Форум
Четвер, 23.03.2017, 20:16

Головна Поради щодо пологів - Форум Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Вагітність та пологи » Пологи на відмінно! » Поради щодо пологів
Поради щодо пологів
AdminДата: Понеділок, 31.01.2011, 16:29 | Повідомлення # 1
Користувач
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Скоро повернуся
Пропоную поділитися з іншими про свої відчуття, спогади, порадити, як краще переживати цей нелгкий процес

+

AdminДата: Понеділок, 31.01.2011, 16:36 | Повідомлення # 2
Користувач
Репутація: 1
Я, наприклад, йшла до пологового будинку до останнього не вірячи в те, що це все діється зі мною... Тим більше, дату пологів мені ставили на 2 тижні пізніше, ніж почалися перейми surprised
Чоловік мій був твердо впевнений, що народжувати я буду без нього, він лише посидить зі мною до початку "страшного" процесу. Але вийшло так, що він не встиг зрозуміти, коли саме цей процес почався biggrin :D biggrin Його заставили записувати час, коли починаються, закінчуються перейми і т.д. Це потім він зрозумів, що його так відволікають)
Зараз я і не уявляю, що б я робила без його підтримки, його настанов і порад, тому-що лікарів (як він мені потім розповідав) я не слухалася (не спеціально).
Народжували ми з 23 ночі до 8 ранку... не знаю сама як, але я встигала засинати у 5-ти хвилинні перервами між переймами cool просто виключалася wacko
Зараз згадую, було цікаво, тому-що я начиталася про всі етапи пологів, і чекала кожного з них. Останніх декілька годин памятаю не чітко, ні, я не була в ауті, але "пробіли" лишились ah

+

МамаТаняДата: Понеділок, 31.01.2011, 18:29 | Повідомлення # 3
Новачок
Репутація: 2
Quote (Admin)
йшла до пологового будинку до останнього не вірячи в те, що це все діється зі мною...

мабуть, так кожна жінка що народжує вперше, не до кінця розуміє, що відбувається.

Я народжувала і сама і з чоловіком. Тобто до початку

Quote (Admin)
"страшного" процесу
, а далі вже без нього, не дуже я хотіла щоб він бачив цю красу хоча і дивовижного моменту, але мало приємного (не будемо це приховувати). Перейми почалися в 5 ранку, а в 12.30дня вже народився хлопчик))). Правда, що під час перейм, мало що усвідомлюєш і чуєш, що там хто каже, свідомість далеко десь. Але "кінцевий результат" швидко згладжує всі неприємні моменти.

Форум » Вагітність та пологи » Пологи на відмінно! » Поради щодо пологів
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:

КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz