Спогади про вагітність - Форум
Четвер, 23.03.2017, 20:15

Головна Спогади про вагітність - Форум Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Вагітність та пологи » Щасливі 9 місяців » Спогади про вагітність (Як ви чекали малюка)
Спогади про вагітність
МамаТаняДата: Вівторок, 25.01.2011, 17:59 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Администраторы
Репутація: 2
Статус: Скоро повернуся
Як згадаю, то мурашки по спині бігають. Ну звичайно в гарному значенні цього вислову.
На початку вагітності, це був найважчий в мене період. Цей стан, мабуть, не можливо описати. Я не страждала на токсикоз, але якось було недобре, тобто конкретний вибір того що їси, запах, парфуми і т.д. і т.п.
Ніби хотілось постійно їсти, щоб якось себе спасти від цього стану. Такий невизначений стан продовжувався 2-4 неділі, а потім стало легко. Доки вже термін не наблизився до 6 місяців і "пузожитель" давав добряче про себе знати. Стало важче дихати, ходити, сидіти, а спати це взагалі...9 місяців майже в одному положенні. Не дивлячись звичайно на ці всі прикрощі, тепер я знаю, що вагітність - це найкращий і найдивовижній період у житті жінки.

Коли виношуєш дитину, то не до кінця усвідомлюєш як необхідно насолоджуватися цим дивовижним моментом. Тільки зараз розумію, що матеріальні речі і турботи під час вагітності, не в порівнянні з очікуванням народження нового життя.

AdminДата: Вівторок, 01.02.2011, 11:23 | Повідомлення # 2
Користувач
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Скоро повернуся
Я у мене все починалося не дуже... З перших тижнів загроза, але саме образливе те, що лікарі почали лікувати, лікувати, запихали різними ліками (по 5-6 таблеток зранку, коли і так токсикоз), бачу що толку - нуль! Перейшла до іншого лікаря, яка відмінила абсолютно все і дала лише гормони для вагітності))) з перших годин прийому зразу полегшало! Мені аж жити захотілося, + десь в районі 12-13 тижнів пропав токсикоз. Так і до кінця вагітності ми жили з допомогою гормонів.
Під кінець вагітності відчувалося, що тягнули зв'язки, розтягувалися очевидно, то носила бандажик - дуже допомагав!

+

Форум » Вагітність та пологи » Щасливі 9 місяців » Спогади про вагітність (Як ви чекали малюка)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:

КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz