Понеділок, 24.04.2017, 19:16

Головна Не завжди стається так, як хочеться... - Форум Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » . Планування сім'ї » Здоров'я майбутніх батьків » Не завжди стається так, як хочеться... (проблеми із зачаттям)
Не завжди стається так, як хочеться...
SinderellaДата: Середа, 26.01.2011, 17:35 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Пользователи
Репутація: 1
Статус: Скоро повернуся
Багато молодих сімей зазнають проблем із зачаттям дитинки... Давайте поділимося своїм досвідом і підтримаємо один одного

Не помиляється той, хто нічого не робить,
але не робити нічого, це теж помилка

МамаТаняДата: Середа, 26.01.2011, 19:20 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Администраторы
Репутація: 2
У свій час ми також зіткнулися з проблемою зачаття. Ну так мені тоді здавалося, мабуть. Довгий термін це не тривало, ми завагітніли, і потреби звертатися до лікаря за детальним обстеженням не довелось. Але були в мене знайомі, які у шлюбі прожили п'ять років і ніяк не виходило зробити дитинку. Ретельне обстеження нічого не виявило. Пара виявилася абсолютно здорова. Тільки на шостому році сімейного життя у них народилася двійня. Щастя було безмежне, щоправда, десь через півроку, ця мама була в шоці...Діти розбирали квартиру практично на очах... Але це інші, приємні неприємності biggrin

AdminДата: П`ятниця, 28.01.2011, 12:21 | Повідомлення # 3
Користувач
Група: Администраторы
Репутація: 1
Ми теж стикнулися з подібним - я не могла завагітніти впродовж бл.6 місяців. Впевнена, що це було пов'язано з хвилюванням, нервуванням по роботі...

+

Форум » . Планування сім'ї » Здоров'я майбутніх батьків » Не завжди стається так, як хочеться... (проблеми із зачаттям)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

До нас сьогодні завітали
Користувачі:

КаленДАРь - праздник на каждый день
Copyright by SV © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz